İndirimli Fiyat!  Karmakarışık Emma Chase  (Ciltli Kitap) Daha Büyük Görüntüle

Karmakarışık Emma Chase (Ciltli Kitap)

Yeni

 Emma Chase

EPHESUS YAYINLARI

Türkçe
433 s. -- 2. Hamur-- Ciltli -- 14 x 21 cm 
ISBN : 9786055358884
2015

Daha Fazla Detaylar

Daha Fazla Bilgi


Zengin, yakışıklı ve kendini beğenmiş Drew Evans ile güzel, zeki ve hırslı Katherine Brooks buluştuğunda işlerin karmakarışık hale gelmesi şaşılacak bir şey değildir.

Drew Evans'ın işi, milyon dolarlık anlaşmalar yapmak ve New York'un en güzel kadınlarını tek bir gülümsemeyle baştan çıkartmaktır. Peki, öyleyse neden yedi gündür evden dışarı çıkmıyor? Neden mahvolmuş, sefil bir halde ve depresyonda? Ona sorduğunuzda size sebebinin grip olduğunu söyleyecektir fakat hepimiz bunun doğru olmadığını biliyoruz.

Katherine Brooks, Drew'un babasının yatırım bankacılığı firmasında işe başladığı anda gösterişli playboyun hayatındaki her alanın bir karmaşaya sürüklenmesine sebep olmuştur. Profesyonel alandaki yarışları Drew'un cesaretini kırıyor, Katherine'e karşı hissettiği çekim dikkatini dağıtıyor ve onu yatağa atma girişimlerindeki başarısızlığı ise tamamen sinirlerini bozuyordur.

Nasıl oluyordu da kadının biri çıkıyor ve ağzı iyi laf yapan çapkın bir adamı mahvolmuş, umutsuz biri haline getirebiliyordu? Hayatta asla sahip olmak istemediği tek şeyi gerçekleştirerek.

'Karmakarışık' dünyada en çok kullanılan kitap sitesi Goodreads'de yapılan oylamalar sonucu 2014'ün en iyi çıkış yapan kitabı seçilmiştir.
(Tanıtım Bülteninden)

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

 Karmakarışık Emma Chase  (Ciltli Kitap)

Karmakarışık Emma Chase (Ciltli Kitap)

 Emma Chase

EPHESUS YAYINLARI

Türkçe
433 s. -- 2. Hamur-- Ciltli -- 14 x 21 cm 
ISBN : 9786055358884
2015

Bir Yorum Yaz

Bu ürünü alan müşteriler de bunlarıda aldılar: