İndirimli Fiyat! Baksana Talihe Müjde Aklanoğlu Daha Büyük Görüntüle

Baksana Talihe Müjde Aklanoğlu

Yeni

Müjde Aklanoğlu

PAROLA YAYINLARI

Türkçe
640 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 21 cm 
ISBN : 9786059121118
2015

Daha Fazla Detaylar

Daha Fazla Bilgi


"Bugün sevip yarına unutacak kadar değil… Beyaza bulayıp seni, yok edecek kadar sevdim…" 

Bunu diyen karizmatik, yakışıklı, kendinden emin, ateşli, tutkulu, âşık adam… Şimdi küstah, kibirli olmasa da müsamahasız, despot ve bir o kadar da tehlikeli bir buzdolabı hâline dönüşmeseydi; Masal kaldığı yerden devam edecek… ti! Ta ki, korkaklığı uğruna hiç düşünmeksizin tüm gemilerini yakıp, limanlarını da ardından ateşe veren, gönlü kör kadın ortaya çıkana kadar...

Hazal Atmaca! Geçmişi sırlarla dolu, yüreği yaralarla kaplı, kendine güvenen ama erkeklere asla güvenmeyen, gözyaşları içinde aşkından ölse bile, burnunu sevdiği erkeğin mendiline silmeyen… Gururlu, masum, inatçı, tutkulu ve bir o kadar korkak bir âşıktı…Ya da öyle sanıyordu!

Yanlış anlaşılmalar uğruna, en savunmasız oldukları anda, geçmişlerinde yaşadıkları giz dolu pençelerin etlerine batmasıyla, geleceğin sırlı yarasından kaçmayı kafalarına koyan âşıklar… Kadere çelme takıp, kendi hayatlarına yön vermeye karar verince, yapacakları en büyük yanlışa, bile isteye imza atma gafletinde bulundular…Hayır, tabii ki bu nikâh defteri değil, olsa olsa yürekteki şeytanın başlattığı intikam senaryosunun, nefret oyunu olurdu! 

Onlar, susmaktan yüreklerinde pas tutmuş, kimselerin merak etmediği sır geçmişleriyle yüzleşirken, birbirlerinin yüreğinde açtığı hazin yarayı sarabilecek mi?
(Tanıtım Bülteninden)

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

Baksana Talihe Müjde Aklanoğlu

Baksana Talihe Müjde Aklanoğlu

Müjde Aklanoğlu

PAROLA YAYINLARI

Türkçe
640 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 21 cm 
ISBN : 9786059121118
2015

Bir Yorum Yaz

Bu ürünü alan müşteriler de bunlarıda aldılar: