İndirimli Fiyat! işgalci Melissa Landers Daha Büyük Görüntüle

işgalci Melissa Landers

Yeni

Melissa Landers

Türkçe
432 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 21 cm 
ISBN : 9789759998158
2015

Daha Fazla Detaylar

22 Items

Stokta aynı gün kargoya verilir

11,90 TL

-30%

17,00 TL

Daha Fazla Bilgi


Uzaylılar İnsanlarla İttifaka Hazırlanıyor. Bu kez de Dünyalı Cara Sweeney, L'eihrlilerin konuğu. L'eihrli erkek arkadaşı Aelyx'i, iki gezegen arasındaki ilişkileri yoluna koymak için, Dünya'ya gönderdikten sonra yabancı bir gezegende bir başına kalan Cara'nın etrafı onu istemeyen klonlarla çevrilmiştir. Hatta Aelyx'in evcil hayvanı bile ondan nefret eder. Yeni hayatına uyum sağlamak için her yolu deneyen Cara, çok geçmeden bu gezegende Aelyx ile mutlu olup olamayacağını sorgulamaya başlar.

Dünya'daki Aelyx'in durumu da Cara'nınkinden farklı değildir. Birbiri ardına düzenlenen suikastların hedefindeki Aelyx, Dünya-L'eihr ilişkilerini güçlendirmek için yoğun bir halkla ilişkiler kampanyası yürütmeye çalışır. Dünya hükümetlerinin vatandaşlarından gizlediği küresel su krizine çözüm getirecek teknoloji L'eihrlilerin elindedir ama bu teknolojiyi Dünyalılarla paylaşmaları ancak ittifak kurmalarıyla mümkündür. Ama her iki taraftan da yükselen itirazlar ve ittifakı baltalayacak şiddet eylemleriyle Cara'nın da Aelyx'in de işleri hiç de kolay değildir. 

İki genç âşık, bir yandan gezegenlerinin geleceği için canla başla mücadele ederken bir yandan da birbirlerinden sayısız ışık yılı uzakta ayrılık acısına katlanmaya çalışır… ta ki dünyalarına yönelik bir tehdit onları yeniden birleştirene dek.
(Tanıtım Bülteninden)

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

işgalci Melissa Landers

işgalci Melissa Landers

Melissa Landers

Türkçe
432 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 21 cm 
ISBN : 9789759998158
2015

Bir Yorum Yaz

Bu ürünü alan müşteriler de bunlarıda aldılar: