İndirimli Fiyat! Soğuk Öpücük Sandra Brown Daha Büyük Görüntüle

Soğuk Öpücük Sandra Brown

Yeni

Sandra Brown

MARTI YAYINLARI 

Türkçe (Orjinal Dili:İngilizce)
560 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 21 cm 
ISBN : 9786053487760
2015

Daha Fazla Detaylar

Daha Fazla Bilgi


Anılarımın kayıp parçasını ararken sevginin karanlık yüzüne rastlayacağımı bilmiyordum…

Bellamy Lyston henüz on iki yaşındayken ablası Susan fırtınalı bir günde vahşice öldürülür. Bellamy'nin fırtınalardan korkusu, o günün en yıkıcı dakikalarında neler olduğuyla ilgili hafızasındaki anları da cinayet yeri gibi yakıp yıkar. Genç kadın on sekiz yıl sonra, gerçek katilin bulunması ve olayın aydınlatılması için cinayeti konu alan sansasyonel bir roman kaleme alır. Böylece ailesine dair tetikte bekleyen ölümcül sırların da fitilini ateşlemiş olur.

Bellamy, Susan'ın ölümünü çevreleyen olayların derinlerine daldıkça hayatını tehlikeye atma pahasına dahi olsa akıl almaz gerçeklere ulaşır. Eksik anılarına rağmen ablasını kimin öldürdüğünü ortaya çıkarana kadar da durmaya niyeti yoktur. Tabii katil ondan önce davranmazsa…

"New York Times çoksatanlar listesinde bir numaraya yükselen Sandra Brown, ailesinin sırlarla dolu geçmişine ait gerçekleri aydınlatmaya çalışan Bellamy Lyston'ın sürükleyici ve çarpıcı hikâyesiyle yeniden karşımızda."
-New York Times-

"Merak uyandırıcı, heyecan dozu yüksek ve ustaca kurgulanmış Soğuk Öpücük kanuni yozlaşma, psikolojik işkence ve yürek burkan bir ihanetin öyküsü."
-USA Today-

"Aile bağları, sevgi ve ihanet Soğuk Öpücük'te sıra dışı bir bakış açısıyla sorgulanıyor. Sandra Brown bu kez ezber bozan bir hikâyeyle dönüş yapmış."
-Romantic Times-
(Tanıtım Bülteninden)

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

Soğuk Öpücük Sandra Brown

Soğuk Öpücük Sandra Brown

Sandra Brown

MARTI YAYINLARI 

Türkçe (Orjinal Dili:İngilizce)
560 s. -- 2. Hamur-- Ciltsiz -- 14 x 21 cm 
ISBN : 9786053487760
2015

Bir Yorum Yaz

Bu ürünü alan müşteriler de bunlarıda aldılar: