İndirimli Fiyat! Beni Sev Diye Asude Daha Büyük Görüntüle

Beni Sev Diye Asude

Yeni

ASUDE

EPHESUS YAYINLARI

Türkçe
592 s. -- 2. Hamur-- Ciltli -- 13 x 21 cm 
ISBN : 9786055358938
2015

Daha Fazla Detaylar

Daha Fazla Bilgi

Aşk mı? Nefret mi? Gurur mu? Kabulleniş mi?

Ateş gibi kızıl saçlarıyla bambaşka bir güzelliği olan Kristy, buzdan bir iklimin hüküm sürdüğü topraklarda yapayalnız, yoksul bir hayat yaşamaktadır. Onu gören her erkeğin dikkatini çeken büyülü güzelliğine rağmen, kalbini kimseye açmayacağına dair kendine bir söz vermiştir. Çünkü kalbinin derinliklerinde, yedi yıl önce evlendiği ancak yüzüne bile bakmadan onu kovan o zalim adamın izlerini taşımaktadır.

Simsiyah saçları, geceden karanlık gözleri, dünyayı yüklenecek kadar güçlü görünen bedeniyle Bradley, her kadının romantik hayallerini süsleyen görkemli bir soyludur. Onda eksik olan tek şey, bir kalptir. Genç adam unutmayı seçtiği geçmişinden uzak, duygusuz bir hayat yaşarken, kızıl saçlı asi bir kadınla karşılaşır. Bu gizemli kadının gerçek kimliğini öğrendiğinde dünyası sarsılacaktır.

Geçmiş yaraların sızısını hâlâ duyan genç kadın, geleceğini de yaralamaya ant içmiş Bradley ile yeniden karşılaştığında, yedi yıl önceki gibi itaatkâr olmayacaktır.

Ve genç adam asla kabullenemeyeceği gerçeklerle yüzleşirken, Kristy'nin asi ruhunun arkasındaki masumiyetle, sadece kalbinin değil, derin bir aşkın da farkına varacaktır.
(Tanıtım Bülteninden)

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

Beni Sev Diye Asude

Beni Sev Diye Asude

ASUDE

EPHESUS YAYINLARI

Türkçe
592 s. -- 2. Hamur-- Ciltli -- 13 x 21 cm 
ISBN : 9786055358938
2015

Bir Yorum Yaz

Bu ürünü alan müşteriler de bunlarıda aldılar: