İndirimli Fiyat! Dikkat! Aşk Çıkabilir Asude Daha Büyük Görüntüle

Dikkat! Aşk Çıkabilir Asude

Yeni

ASUDE

EPHESUS YAYINLARI

Format: Kitap
Barkod: 9786055358631
Cilt Durumu: Ciltsiz

Daha Fazla Detaylar

Daha Fazla Bilgi

Birbirlerinden nefret eden iki insandı onlar… Ama evlendiler! Uslanmaz bir asosyal olan İlkim'in hayatındaki tek amaç başarılı bir bilim kadını olmaktır. Onun modayla, makyajla işi yoktur ve gözlüğünün ardındaki dünyada ders notlarıyla mutludur. 

Evlenmek için hayallerinin profesörünü beklerken, karşısına tehlikeli, kaba, bilimden anlamayan, öfkeli bir işadamı çıkar. Martin Turner… Bu Amerikalı adamla asla evlenmemesi gerektiğini bilse de, muhteşem kariyerinin anahtarının onun ellerinde olması işleri rayından çıkaracaktır. Genç kız, ilk andan beri koşarak kaçmak istediği bu yakışıklı ve karanlık adama, hayatının tüm ideallerini çiğneyerek tutkuyla çekilirken, ilk kez gerçek bir kadın gibi hissetmeye başlar.

Ve genç adam, gizli çıkarları uğruna evlendiği bu kızı Amerika'ya götürdüğü gün ondan kurtulma planları yaparken, sessiz karısı hayatının merkezine yerleşir. Aşk, nefreti gölgesi gibi takip ederken, bu nefretten bir aşk doğabilir mi? Peki ya sırlar açığa çıktığında gerçek aşk yalanlara direnebilir mi?

Yorumlar

Bir Yorum Yaz

Dikkat! Aşk Çıkabilir Asude

Dikkat! Aşk Çıkabilir Asude

ASUDE

EPHESUS YAYINLARI

Format: Kitap
Barkod: 9786055358631
Cilt Durumu: Ciltsiz

Bir Yorum Yaz

Bu ürünü alan müşteriler de bunlarıda aldılar: